arakadaşlar winx karekterleri bilgi

Burada herhangi birşey hakkında herşeyi konuşabilirsiniz!

Moderatori: TR mods, TR minimods

arakadaşlar winx karekterleri bilgi

Messaggioda agbsun » gio set 15, 2011 2:39 pm

Prenses Layla (Aisha)
Winx Kulübü karakter

Tatlı rüyalar Peri Peri Piff İlişkili
Yaş 17 (Sezon 2)
18 (Season 3 ve film)
19 (Sezon 4 ve ikinci filmi)
20 (Sezon 5)
Doğum günü 15 Haziran
Kökeni / Uyruk Planet Andros
[1]
Affiliate Alfea, Winx Club
Güçleri ve yetenekleri çeşitli sıvılarından enerji ve güç çizer.Kişilik ve Tarih
Ilk iki sezon ilk bölüm Layla gördüğünüzde, o kararlı ve korkusuz olduğu açıktır. Biz onu, sonra Winx Club bireysel üyelerine gümrüklü olacak perileri kurtarmaya çalışırken görüyoruz. Onun konuşma sayesinde, onun yetkilerini bir bakış ve sezon kötü Lord Darkar hakkında bir kaç ipucu almak.

Sadece bir peri, bebek Piff ile kaçtıktan sonra, o, o, Winx Club üyeleri ve bayılıyor tarafından bulundu Alfea, Tökezledi. O tabii ki onun yakın arkadaşları perileri, derin bir sevgi ve özen gösterir. Pixies ona çok güveniyorum - Layla Pixie Köyü bildiğimiz birkaç kişiden biridir. Layla pratik tavsiyeler verir ve her zaman ağlamaya bir omuz sağlar.

O sürekli olarak babası ile çatışmasından sonra Musa, rahatlatıcı ve Helia duygularını hakkında çekinmemiştir deneyimleri Flora Kullanıcı sinirleri yatıştırıcı, gösteri boyunca bu bakım doğa gösterir.

O bağımsızlığını geliştirmek için çalıştı. O bazen şovenist Ayırdığı ile çatışan, feminist bir görünür ve uzmanlar, herhangi bir görev gerçekleştirebilirsiniz. Hattâ, bir noktada, Ayırdığı Rüzgar Rider kontrolü ele alır.

Layla çok geleneksel bir ortamda büyüdü. Ailesi, prensesler, sıkı bir ortodoks şekilde davranmaları gerektiğini inanıyordu ve ona her hareket ve düşünce incelenmektedir. Sonuç olarak, Layla, o saraydan kaçtı zaman zaman hariç, son derece izole bir çocukluk geçirdim. Bu nedenle, Layla birçok arkadaş olmamıştır. Layla küçükken onun en iyi arkadaşı Anne uzakta taşınmıştı sonra, onu sadece arkadaş Pixie Köyü perileri.

Sezon 2 gösteri Layla, Bloom ve diğer kızlar yerine etrafında döner gibi görünüyordu, ama Lord Darkar çalıştı ve ona kötülük açmak için geçici olarak başarılı, çünkü sonunda yine Bloom odaklandı.

O ilk Alfea ve onun doğum günü 15 Haziran söz konusu olduğu zaman o 17 yaşında.

Alfea az o zaman geldiğinde kız ile onun ilk etkileşim yaşı geliyor. Gibi uzun bir süre için izole edilmiş olması, o başında geri tuttu ve o iyi bir arkadaş nasıl bilmiyordum endişeli. Ay olsa da ilerledikçe, o yavaş yavaş açtı ve hepsi ile iyi arkadaş oldu.

Layla, bir çok yetenekli bir dansçı, ve genç bir köylü kız isimleri Anne, Anne köyden kaçtı ve Layla kalesinin içine gitti o genç bir çocuk gibi arkadaş onu dans salmak öğretildi.

O erkek ile romantik karışıklıklardan şiddetle karşı çıkıyor. Ailesi onu Nabu adında bir adam evlenmek istemişti, ama adı Ophir altında çeşitli dönemlerde 3 sezon boyunca ona yardımcı oldu. Nabu olduğu ortaya o zaman bulundu, zaten aşık oldu ve 3 sezon sonuna kadar, onlar bir ilişki vardı.

Nabu, dördüncü sezonunda, onunla evlenmek Layla sordu ve o mutlulukla kabul. Ancak, Black Circle Wizards Tir Nan Og saldırdı ve onun Kraliçe, Morgana tehdit, Nabu herkesi kurtarmak için kendi hayatını feda. Nabu kaybetme üzerine çılgına ve hayal kırıklığına uğramış hissetmek, Leyla, bir kez ve herkes için Peri Avcılar yok etmek için bir girişimde Bulutsusu ve ona "Vengeance Periler" katılmak için bir teklif kabul etti. Daha sonra, o Winx Club katıldılar. Layla Kullanıcı imza renk, sivil yeşil Winx ve Enchantix, ama onu Believix yerine Roxy renk çok yeşil, turkuaz mavisi.
Sivil Görünüm
Leyla uzun, hafif kıvırcık / dalgalı koyu kahverengi saç, cerulean gözleri, koyu tenli.

2 ve 3 mevsim, onu rahat kıyafet, beyaz ile çevrelenmiş ve bir mavi sarmal tasarımı, orta yeşil mini etek, ve aynı renk yürüyüş ayakkabıları ile dekore edilmiş bir mor ışık, tank top. Botlar içinde hafif pembe çorap.

4 sezon, onu rahat kıyafet, o pembe yıldızlar, daireler ve diğer tasarımlar ile dekore edilmiş bir tek omuzlu beyaz t-shirt giyer, üzerinde açık yeşil bir tank top oluşur. Aynı zamanda sıcak bir pembe kemeri ile koyu yeşil pantolon giyer. O tasarım ve pembe spor ayakkabı beyaz çorap ile eşleşen bir kafa bandı takıyor.

Winx
Layla Winx kıyafeti, açık ve koyu yeşil tek omuzlu tank top ve açık yeşil, koyu yeşil şort üzerinde mini etek. Iki açık mavi halkaları tarafından düzenlenen kumaş açık yeşil bir kayış, bağlanır. Onun çizmeler beyaz topuklu açık yeşil ve orta-buzağı ulaşmak. Sağ kolunu iki mavi halkalar. Onun kanatları, açık mor ipuçları, açık mavi.

Charmix
Layla Kullanıcı Charmix küçük bir yağmur damlası şeklinde ve bir su kabak şeklindeki pembe bir bel çantası. O yalnız kalmaktan fetih onun korkusuyla onu Charmix kazandı.

Enchantix
Layla Kullanıcı Enchantix,, pembe dekore fırfırlı bir, yeşil straples üst eşleşen bir etek, muz ve sarı-dirsek yukarıda şeffaf eldiven oluşur. Onun kanatları özetlenen ve pembe inciler ile süslü onun imzası kireç yeşil, sarı ve kırmızı ile doldurulur. Iki katına gibi forewings ve kuyruklu arka kanatlar üsleri düşüktür. Saçları, bir kaç santim, kazanç çizgiler büyür ve örgülere doğru gitmeden önce, bir camgöbeği alnına taç çevresinde örgülü. O da çıplak ayakla çiçek şeklindeki düğmeleri ile bağlantılı mavi giyer. Onun üst ve etek başlangıçta mavi renkli ve sarı ve kırmızı ile dekore edildi, ancak Bloom Enchantix kıyafet benzer renkli bu yana, üst ve etek yeniden renklendirilen gerekiyordu. Kayıp Krallığın Sırrı, onun eldiven mor yeniden renklendirilen ve onun kanatları, dış kenar boşlukları doğru kırmızı oval ile yeşil bahar, ancak karikatür, eldiven ve kanatlar değişmeden kalır.

Leyla, onu Enchantix kazanmak için ilk oldu. O Ligea, Andros Adası 'denizkızları Kraliçesi için onu görme kurban zaman ona yeni güçler kazandı.

Fairy Dust
Layla Kullanıcı Peri toz flakon firuze ve onu çevreleyen açık yeşil halka ve alttan asılı çok sayıda mavi ve beyaz boncuk su bir damla şeklinde. Stoper, açık yeşil boncuk ve iki yaprak şeklinde.

Believix
Layla Kullanıcı Believix o tek omuzlu bir ışık yeşil t-shirt giyiyor, bir ışık altında mavi tüp üst oluşur. O da dizleri fırfırlar ile diz uzunlukta mavi pantolon giyer ve saydam kumaş birkaç fırfırlar asar koyu mavi kemer,. Onun ayakkabı, açık yeşil topuklu hafif pembe ve koyu mavi. Onun sağ bilek üzerinde açık yeşil, pembe kumaş fırfırlar ile bilezik ve sol kolunun dirsek uzunlukta pembe, parmaksız eldiven. Boynuna asılı birkaç küçük altın mücevher ile koyu mavi boğan. Saçları süresini yetişir, ve o açık mavi bir kafa bandı takıyor. Onun kanatları, onları koyu mavi Bejeweled tasarımları ile orta mor, açık mavi ve açık mavi solmaya yönlüdür. Onları kanatları çıkıntılı sarkan küpeçiçeđi mücevher ile bir kök var.

Sophix
Layla Kullanıcı Sophix, bir mavi kayışı ve açık yeşil bir dirsek uzunlukta fırfırlı kol, açık mavi bir tank top oluşur. Onun mini etek, son derece kısa, orta turkuaz renk ve tasarımda çok yapraklı. Onun ayakkabı, fırfırlı kumaş biten dizlerinin kadar rüzgar kayışları ile yapılan ön yüzünde mor çiçekler, turkuaz platform topuklar. Sol kolunun dirsek uzunlukta, açık yeşil parmaksız eldiven. Boynuna boğan şimdi açık mavi ve onun kafa bandı hala mavi. Onun kanatları koyu mavi, pembe ve açık yeşil iç yönlüdür.

Lovix
Layla Kullanıcı Lovix bir koyu yeşil omuz, koyu mavi bir tüp üst oluşur. Aynı zamanda, açık mavi, beyaz, fırfırlar ve koyu mavi diz boyu pantolon ile bir mini etek giyer. Onun ayakkabı tepesinde açık mavi, pembe topukları ve pembe kabartmak çizme. Kollarında, omuzlarında kabartmak, koyu yeşil kolları vardır. Onun kafa bandı hala mavi ve boynuna boğan ışığı yeşil renkte yanıyor. Onun kanatları, pembe ve koyu yeşil, çok açık pembe mücevherleri ile, açık yeşil ve açık mavi iç kenarlı.
Bloom

İlgili Pixie Lockette Portalları Pixie
İlk görünüm 16 (Sezon 1) Yaşı
17 (Sezon 2)
18 (Season 3 ve film)
19 (Sezon 4 ve ikinci filmi)
20 (Sezon 5)

Origin/Nationality Planet Domino[2] / Gardenian Citizin (Earth)"Nationality">She lives in Gardenia, which makes her an Gardenian citizin, but she is orginaly from Domino. In the Nick dub she was supposed to get a car at 16, which makes her American in that dub, and European in other dubs.</ref>

Affiliation Alfea, Winx club
Powers and abilities Draws energy and power from the Dragon Flame.
Kişilik ProfileBloom, Kral Oritel ve Kraliçe Miriam Sparks [2] dünyaya geldi. Doğumdan kısa süre sonra, onun gezegeni Dragon Flame söndürmeye çalıştı cadılar, bir kovan (Trix ataları) tarafından saldırıya uğradı [3] Domino [2] Bu savaş sırasında, tüm gezegeni harap oldu. Dragon Alev [3] yanlış ellere düşmek olmadığını sağlamak için son kurban hareket, Bloom'un ablası Daphne, başka bir gezegen Dünya'ya açan bir portal üzerinden, onu gönderdi.

On Earth, Bloom onu ​​kurtardı ve sonunda kabul adında bir itfaiyeci Mike, yanan bir binanın bulundu. Onu evlat edinen annesi Vanessa adlı bir çiçekçi oldu. Bloom, sıradan bir yaşam açtı, ama o onu gerçek kökeni habersiz olsa da o, periler bir güçlü bir inanç düzenledi. Onun gençlik yıllarında, o, ona yakın evcil hayvan tavşan Kiko bir hediye aldı, ve onun rakibi, snobbish ve kibirli Mitzi bir araya geldi.

Bloom arkadaşları ve aile, özellikle de onun çevresinde bulunanlar hakkında derin umurunda neşeli ve sevimli bir kız. Diye normalde hafif bir eğilim taşır iken, o, doğru bir şey değildir şaşkın ve sinirli olmaya eğilimli. Ona becerileri başında iyi yetişmiş olmasına rağmen, bir peri gibi, özellikle yeni şeyler, ona yeni bir kimlik öğrenme ağırbaşlıdır.

Bloom, sezon birinin başında, 16 yaşında idi. Bloom'un kıyafetler öncelikle camgöbeği, ancak resmi Winx Club web sitesinde, onun en sevdiği renk kırmızı. O büyü ile ilgili kitap okuma ve evcil hayvan tavşan, Kiko ile oynamaya seviyor. Onun en sevdiği konu Potionology ve onun favori büyü Dragon Alev. Resmi sitesinde onun profilini de onu favortie gıda, pizza olduğunu belirtiyor. O, benzer bir arka plan payı olarak Roxy çok yakındır.

[Değiştir] Tarihçe [değiştir] Alfea Yaşam: İlk YearAfter sürekli saldırılar, Winx Club Mrs.Faragonda Musa Alfea.An saldırı müdire Magix olur, kız öğrendim dikkatini kazandı sabit nedeni mücadele Trix Dragon Alev güç elde etmek peşinde olduğunu, [4] ve bir kavga sonrasında Bloom çok büyük bir miktarda enerji başlattı, yakında Bloom olduğunu ikna olmuşlardı. Vadeli Ejderha Kullanıcı Alev yabancı, o onun müdire rehberliğinde çalıştı ve Domino tarihinin söyledim oldu. [2] Bloom kendini Trix daha sonra bir dizi yolculukların giden, onu alıyor başarılı kadar o bu güç vardı ki bilmek değil. Bloom için o kaybetmişti ama onun ne olduğunu yeniden kazanmak için. O özel bir şey alınabilir inanmak için geldiğinde onun yetkilerini yatıştı. Ablası Daphne rehberliği ile, o ondan bir şey ise, bu güç alabilir fark etti ve onu içinde gerçekten hala, ama o gitmişti inanıyordu, çünkü o olamazdı. Onun güvenini kazanmış, ona güç kazanmış ve Trix bozguna uğrattı. Son bölüm yakında öpücük Bloom / Gökyüzü anı gösterir.

[Değiştir] İkinci YearMain makale: Winx Club (sezon iki) Alfea Yaşam
Yeni bir peri, Layla, Andros prensesi, onun peri Piff Winx Club katıldı. Komadaki bir devlet Uyandıktan sonra, o Peri geri kalanı o kurtarmak için çalıştı istiyorum Shadowhaunt, Lord Darkar, UnderRealm kale içinde sıkışıp kalırlar ortaya koymaktadır. Sınırlı gücü ile, Layla, Bloom, Stella, Sky ve Brandon ile diğer beş Pixies kurtarmak için özel bir görevle gitmek gerekir. Kurtarma misyonu sırasında, Portallar Pixie, Lockette bağları Bloom. Daha sonra, grup Pixies ile diğer Winx kızlar da bağ Alfea, geri döner. Bu arada, Alfea az Profesör Avalon adlı yeni bir öğretmen geldi ve o Bloom özel bir ilgi alır. Öte yandan Avalon antipati Sky alır. Ona düştüğünü düşünüyorum. Daha sonra bu sezon, o onun ciddi bir tartışma var gel onu sormak Bloom çağırır. O ona dökümü endişeli. Ama sonunda, onun hayatını kurtaran sonra, onu, elbette, o da kabul eder, onun Girlfriend için sorar. Bu arada, Tecna, Rakam, onu gümrüklü Pixie yeni öğretmen "Angel of Doom" olduğuna inanılır, ama bu yanlış olduğu ortaya çıktı. Sezonun sonlarına doğru, Alfea az Professeor Avalon gerçek Avalon Shadowhaunt kaçan ve o bir casus Darkar Kullanıcı durdurmak için gerekli olduğunu Bayan Faragonda haberdar olduğu gibi, sahte olduğu ortaya çıktı. Bu arada, Bloom, korkunç bir kanatlı yaratık çıkıyor onun gerçek şeklini ortaya çıkaran sahte Avalon,. O Kodeksi birleştirmek ve Ultimate iddia etmek, kendi Gölge Yangın ile birlikte onun Ejderha Yangın ihtiyaç, çünkü sahtekar tuzakları, onun yetkilerini giderleri, Darkar Koyu Bloom içine onu dönüşümleri Shadowhaunt onu geri getiren bir negatif enerji kabarcık Bloom Güç, Realix. Ancak, Sky, onu seviyor onu söylüyorum Bloom kaydetmek mümkün. Onu iyileştirme gücünü kullanarak, Bloom Dark Bloom içine çevirdi büyüyü bozmak ve Ultimate Güç dönmek için yapabiliyor. Lord Darkar Charmix ve Winx yakınsama ile yenilmiş, kız Alfea ve Leyla dönmek Winx Club resmen parçası haline gelir.

[Değiştir] Üçüncü YearMain makale: Winx Club (sezon üç) Alfea Yaşam
Bloom Trix onu kurtardı kadar Omega Boyut hapse atılmışlardı Valtor adında yeni bir düşman öğrenir. Bloom, o ejderhanın Alev Antik Cadılar el çabukluğuyla bir kötülük sihirbazı idi, ve o kendisini Bloom'un yeminli düşmanı ilan vardı olarak, Domino, Bloom'un ev bölge geçmişle bağları vardı olduğunu öğrendim ve o evine yok edildi olduğunu ortaya gezegen. Ve 10 bölüm, Sky Eracklions 1000. aniversery Bloom ve arkadaşları davet ediyor. O, tüm Türkiye Bloom olan aşkını anlatmak için gittiğini söyledi. Ama insread o Deaspro diyor, onun eski kız ismi. Çoğalmaları kalp Crush. Sonunda onun Valtors Yazım bulmak ve onu normal. Bu Tecna Omega Portal içine kayboldu sonra, görünüşe göre görmüş ya da bir daha haber (ancak, o ve Sky yoldaşları için Omega Boyut ararken bir sonraki bölüm onu ​​bulma) ve Bloom Valtor yok etmek çabası içinde bir yenilgi asla ve onun arkadaşı kaybı intikamını, onun güçlü olmaya ihtiyacı olduğuna karar verdiler. Bayan Faragonda Pyros, Ejderhalar ada Bloom gönderdi. Kız gittikten hemen sonra, Sky ve Bradon ne Sky apoligise, ancak Bloom never come back bulmak için geliyor. Bu arada, geri Pyros Bloom Dragon kendini kurtarmak için bir girişimde dik bir uçurumdan aşağı Falling, kendisini elendikçe. Bu dönemde, o büyücü Maya "Ejderha bulmak" için ona tavsiyelerde bulunduğu bir hayali vardır. Bundan sonra o uyanır ve kaybolur Buddy adında küçük bir ******* ile yüz yüze gelir. Pek çok engel aşmak, o ona ******* olduğunu çiçek söylüyorum o kaybolur, evine Buddy dönmek için yönetir. Daha sonra, o, tüm enerjisini bir hedef nasıl odak Bloom öğretti Maya, araya geldi. Trix Pyros saldırdığı zaman, Valtor adının belirtildiği gibi, bu işitme, Bloom Dragon biri oldu ve o Valtor yenmek mümkün olacağına inanan, onun Enchantix kazandı. Ancak, o kendi gezegende herkes için kendini feda etmeyiz çünkü, onun Enchantix güçler eksik vardı ve bu yüzden, o ilk filmin sonuna kadar küçültmek mümkün olacaktır. Ve o geri geldiğinde, o Sky apoligises hazır Öpücük bulur ve o kadar yapılır. Ama yakında Bloom o geri olduğunu söyledim kim sorar, Corse, Amoray, Pixie Love.

Valtor sezonun sonlarına doğru, en güçlü büyüleri iddia Alfea işgal etti ve kız yakın zamanda Altın Krallığı Su Yıldız edinmişti. Bloom Su Yıldız gücünü kullanarak onu yok etmek üzereyken, o Oritel ve Marion kendi bedeninin içinde sıkışıp olduğunu söylüyordu bunu yaparken onu engelledi. Bu, daha sonra Bloom Antik Cadılar Crypt ziyaret ettikten sonra bir aldatmaca olduğu ortaya çıkmıştır. Gerçeği ortaya ile, iki bölüm sonra (3. Sezon finali), Bloom'un ******* yangın Valtor içine cesaret ve onu içinde iken, o, böylece kendi içinde üç Antik Cadılar onu uzak sızdırmazlık, onun yetkilerini kendi ******* yangın özünü söndürüldü crypt.

[Değiştir] The Secret of the Lost Kingdom (ilk film) Ana madde: Winx Club: Kayıp Krallığın Sırrı
Valtor yendi ve bir süre için güvenli Sihirli Boyut. Bloom ve arkadaşları, Bloom'un anne-babalar, Domino, Kral Oritel ve Kraliçe Marion için arama başladı. Hagan, Kral Oritel Kılıç dövme vardı demirci, dışarı ancak küçük bir çatışmaya sonra kız arama, o, herhangi bir şekilde Bloom yardımcı olmak için mümkün olduğunu belirtti. Tüm diğer periler lisans ve vasi periler, Bloom mezunları olmak ama onun Enchantix güçler hala eksik diye, bir veli peri olmaz iken. Sky onu neşelendirmek için geliyor ama onun gezegenin kralı olmak için terk etmek zorunda. Dünya üzerinde, Bloom, Valtor önce ve Üç Antik Cadılar tahrip diye Domino görebiliyordu onun maskesini Bloom verdi ablası Daphne, ruhu tarafından ziyaret edildi. Ertesi gün, o, onun doğum günü için sürpriz bir parti verilir Sonunda yine Sky görür ve hepsi Bloom'un doğum anne bulmak için seyahat. Bloom, Obsidian Boyut seyahat Oritel Kullanıcı eşi, Marion, Domino, belirgin sonunda tanıştım önce Hagan "bir kral için uygun", kelimenin tam anlamıyla, olması için moda olan bu kılıç içinde absorbe edildi ki, Mandragora adında bir kötü büyücü karşı karşıya sonra, dışarı bulur . Ancak, sadece bir taç olmadan saf kalpli kral kılıç serbest bırakır ve normale döndü tüm alanı geri. Eraklyon yeni Kralı olarak kendini gösterdi - Bloom'un sürpriz, Sky Oritel, Kılıç serbest bırakılması ve aynı zamanda da onu insan formuna Marion restore krallık, kaydetmek mümkün oldu. Sonuç olarak, onun tüm ev gezegen kaydedilir ve Guardian peri olma, onu Enchantix güçler tamamladı. Sonunda, Sky onun prenses olmak Bloom sorar ve o kabul eder. Ancak, Obsidian Boyut yok ederek, Winx kız - Yeni Işık "Şirket" olarak adlandırılan - Icy onların torunları, sahip filmin sonunda görülür Üç Antik Cadılar, serbest vermedi Darcy ve Stormy.

[Değiştir] Dünya üzerindeki yaşam: Dördüncü YearMain makale: Winx Club (sezon dört)
Hepsi tam Enchantix statüsü elde etmiş, çünkü sezon başında, Bayan Faragonda, yeni öğrencilere öğretmek için Alfea geri Bloom ve diğer Winx kız davet ediyor. Sinir olmasına rağmen, Bloom da Alfea geri Estatic, ancak "Of The Kayıp Krallığın Sırrı" filmi olaylardan sonra onun keşfedilen şöhret şaşkına çevirdi. Artık yurt odaları, ancak ayrı ayrı dörtte olduğunu öğrendikten sonra, Bayan Faragonda Enchantix sonra "Believix" olarak adlandırılan yeni bir form, kız bilgilendirir. Bloom ve arkadaşları, daha sonra onların birinci sınıf (Tecna "Winxology" Dubs) öğretmek. Flora, yeni öğrenciler için güçlerini bir gösteri sırasında yaralanan sonra, kızlar, yeni düşmanlar, son Dünya ve hedeflenen Bloom peri arıyorlardı Black Circle Wizards, o aslen nereli olduğunu bilmeden uğraşmak gerekir Domino. Dünya üzerindeki son peri bulundu gerektiğini bilerek, Pixie Köyü, aradıkları peri Bloom'un Gardenia memleketi olduğunu keşfetmek için bırakın. Kızlar Earth için terk edip Roxy öğrendikleri son peri, kurtarma ve Believix kazanmak Sonunda onlara inanıyor. Siyah Circle Wizards olarak da bilinen Peri Avcılar, hala acımasızca Bloom saldırı ve bildikleri diğer kızlar, Roxy koruyan. O onlar normal insanlar düşünme büyümüştü sonrasına kadar her ikisi de periler ve sihirli dünyası hakkında hiçbir şey bilmiyordum, çünkü onlar ortak bir yeri olduğunu hisseder gibi Bloom, Roxy bir rehber gibi rol alır. Winx, aynı zamanda "& Sevgi Pet" onlar Gardenia sihirli Evcil (Flora oyuncaklardan oluşturur hangi) halkı verecek yerde, aksesuarlar ve onlara bakan satan adlı bir evcil hayvan dükkanı açar Mike Kullanıcı ve Vanessa'nın yardımı ile Dünya'nın, Bloom,, iken birlikte olan. Yakında Dünya faries serbest anahtar beyaz Circle bulabilirsiniz. Onlar bunu yaparken sonunda. Ama Wizards için sonuna kadar korumak. Bunu bilmeden gücü yeniden kazanmak için bir planın parçasıdır. Bir savaşta, Nabu öldürülür. Layla overthrough Kraliçe Morgana Yeryüzü faries intikam katıldı. Roxys Anne kimdir. Winx kazanmak ve Sihirbaz bir uçurumun Omega demention ve sonbahar aylarında donmuş.

[Değiştir] 3D Winx Club: Sihirli Macera (ikinci film) Ana madde: Winx Club 3D - Sihirli Macera
Alfea, parti, Icy, Darcy ve Stormy, hain Trix tarafından kesildi yeni öğretim yılının açılışını kutladı. Winx Bloom olmadan, parti harap olan, cadılar tarafından oluşturulan karışıklığı düzeltmek için güçlü ve gizemli bir nesne çalmak zorunda kalıyorlar. Bu arada, Bloom bir prenses gibi ona yeni bir yaşamın en güzel anlarını yaşıyor, Domino. Sonunda ailesi bulundu ve Sky kendisine evlenmek ister. Ama tüm pırıltılar bu altın değil; Üç Ancestral Cadılar Winx faries uğrak geri geliyor. Ayrıca, Erendor, Sky babası, Domino prensesi evlenmek oğlu yasaklamaktadır. Karanlık bir sırrı Eraklyon alemine yatıyor. Bu arada, Trix yardımı ile, Ancestresses sihirli pozitif ve negatif bakiye tutar Hayat Ağacı bulmak mümkün. Güçlü bir büyü ile, bu dengeyi kırmak ve Magix tüm iyi enerji emmek. Bloom ve arkadaşları, kendilerini güçsüz ve cadılar, tüm kötülüklerin sembolü tekrar yüzleşmek zorunda bulabilirsiniz. Kahramanlarımız Magical Boyutta dengesini geri yüklemek için bir yol bulmak mı? Gökyüzü ve Bloom ayıran sırrı nedir? Onların sevgi, bu yeni test hayatta mı? Komik gags ve gerçek sihirli anları arasında, Winx uçmak için dönün. Erendor - Sky babası vicdan azabı bir adam. O Domino krallık koruyacağını ona umut verici sonra Oritel terk etti. Bu ihanet Ancestral Cadılar Erendor en iyi arkadaşı, Oritel gezegeni yok edebilecek hallettim. Şimdi Erendor pişmanlık yaşıyor. Erendor Sky Bloom evlenmeye karar verdiğinde, Bloom görmeye devam Sky yasaklar ve onu hüzünlü öyküsünü anlatıyor. Sky babası suçunu onu rahatlatmak olacaktır umuyor. Üzerinden bu suçluluk gelmek için o Bloom hayatının riskler ve öldürüldü olan, ancak Oritel Oritel dostluk, saygı ve herkesin sevgisini hayat onu geri getirir ve kavuşur. Oritel Sky onaylar ve film Bloom ve Sky öpücük ne zaman sona erer.

Beşinci YearNo Sezon beş şimdiye kadar: Alfea Yaşam [değiştir].

Üçüncü MovieNo üçüncü film şimdiye kadar [değiştir].

[Değiştir] AppearanceCivilian

Bloom, kızıl saçları, soluk cilt ve mavi gözleri vardır. Sezon 1 yılında, sarı kısa kollu, her bir tarafında yıldızlı olan kot pantolon ve sarı takozlar ile camgöbeği üst giyer.

2 ve 3 mevsim ona kıyafet kupa, diz çorap üzerinden alt camgöbeği Karıştırdı bir kot etek, topuklu mavi bir çizme ile turkuaz ve beyaz çizgili gömlek.

4 sezon, o ortasında bir altın kalp, kollarda fırfırlar puantiye, pembe ve beyaz bir gömlek, gömlek maç için, kabarık bir kısa camgöbeği etek giyer.

Winx
Bloom'un Winx kıyafeti bir kesme ile mavi bir yular üst ve göğüs altın mücevher, eşleşen bir etek, mavi bot ve küçük bir altın taç. O da onu dirsek Bileklerini mavi kollukları vardır. Onun kanatları ucunda koyu mavi mavi.

Charmix
Bloom'un Charmix döngü içinde altın mücevher ile kalp şeklinde bir pin vardır ve o kalça kabarık, pembe bir kalp çanta takıyor.

Enchantix
Bloom'un Enchantix kıyafet, alt üst, firuze ve yeşil, ortasında, sarı ve hafif pembe mavi bir karıştırdı bir elbise. O, omuzları gitmek açık pembe eldiven, onları bir arada tutan mavi çiçek mavi yalınayak sandalet giymek. Kenarlarını süsleyen küçük taşlar, ve her ucunda iki sarkan taşlar onu kanatları mavi. Saçları uzun olur ve kalp tokalarım yerinde iki küçük örgü tutarak vardır.

Fairy Dust
Bloom'un Peri toz flakon, mavi bir kalp durdurucu kapalı mavi bir damla gözyaşı şeklinde flakon,. Orada ana flakon üstünde küçük beyaz kalpleri ve büyük bir mavi kalp düzenleme tamamlar.

Believix
Bloom'un Believix kabarık omuzlar ve saydam pembe dirsek uzunlukta kollu pembe ve mavi bir gömlek. Eteği, pembe ortasında alt ve pembe bir kayış fırfır ile mavidir. Onun ayakkabı, açık mavi topuklu koyu mavi, ve o pembe diz çorap giyer. O da yarı saydam mavi bilek eldiven vardır. Onun kanatları mavi özetlenen ve içi açılır, açık pembe renkli, mavi renk ve pembe kalp tasarımları vardır.

Sophix
Bloom'un Sophix doğa dayanır. Onu top, mor kollu, koyu yeşil sonra, onu dirsek kadar uzanan, açık mavi bir yular üst olur. Eteği, koyu mavi sarong ve onu ayakkabı strappy şeklinde topuklar kama vardır. Saçları onun Believix tutan altın kalp yeşil olur. Onun kanatları aynı şekil puan yumuşatmak rağmen, onu Believix olduğu gibi kalır, ama şimdi hiçbir tasarımları ile mavi ve yeşil.

Lovix
Bloom'un Lovix temel kış. O bir şerit kumaş eteği bağlı olduğu açık mavi bir üst giyiyor. Onun kolları, her iki ucunda hafif pembe kabartmak koyu mavi. Eteği açık pembe, katmanlı ve koyu mavi olur, her tabakanın sonunda Karıştırdı. O, açık mavi topuklu koyu mavi ayakkabı, üzerinde aşağı hafif kabarık, pembe çorap vardır. Beyaz bir kalp ile bir kemeri beline asılmış. Onun kanatları ona Believix aynı şekli kalır, ancak şimdi açık mavi bir kenarlık vardır ve saydam mor ve beyaz. Onun Believix saçlarını düzenlenen kalbi şimdi mavi.

[Değiştir] Dönüşüm SequencesWinx
Bloom'un Winx dönüşüm on sekiz saniye sürer.
Birincisi, bir yandan o kadar ateşten bir top içine sarıyor ve bir flaş ışığı var. O, onlara ateş topu ile ellerini yükseltir ve daha sonra onun eldiven yakmak ise onlara geçer. Yerleştirin onu top yanıklar ise başka bir flaş vardır. Başka bir flaş sonra, onun kanatları çırpınan, ayağa. Onun taç yanıp söner ve o yukarı doğru uçar. O toprakları ve ayakları birlikte alev bir kalp yapar şekilde ellerini hareket eder. O onu son poz vurur.

Nickelodeon sürüm, Bloom'un dönüşüm sırası onun etrafında yüzen ve ışık sarar onu başlar. Sol kolunun etrafında hafif bir ışık flaş rulo ve ona müstakil kol sol görünür. Bloom, ona tüm Winx kıyafet ve ona kanat ışık grevler bir çizgi onu geri giymiş olduğunu ortaya çıkarmak için döner. Büyük Dragon onun etrafında rulo ve yangın onun etrafında yükselir. Bir ışık flaş sonra, o çığlıkları ve odak dışında uçuyor.

Charmix
Bloom'un Charmix dönüşüm on saniye sürer.
Birincisi, o kolları ile birlikte gri bir bulut belirir ve gözlerini yumdu. Kalp göğsüne mücevher etrafında görünür. Sonra kez etrafına sarıyor. Pembe kalp şeklinde bir çanta, bir ışık flash beline belirir. Orada bir flaş ve o ona son iki tarafında eller ve ayaklar ile poz grev.

Enchantix
Bloom Enchantix dönüşüm yirmi yedi saniye sürer.
Bacaklarını göğsüne karşı kavramalı Birincisi, o bir siluet olarak görünür. Orada bir flaş ve onun göz kapaklarının altında pembe göz farı ortaya çıkarmak için parıldıyor soyma görünür. Orada başka bir flaş ve o saçları darbeler yukarı doğru bir ******* sürekli onun etrafında uçar gibi, elleri ve ayakları dışında, poz grev. Başka bir flaş, onun eldiven parıldıyor bir patlama göründükten sonra, sonra onu, çıplak ayaklı sandalet hayata. Mavi bir çiçek açar ve ona kıyafet, ve onun kanatları onu geri büyür. Orada bir flaş ve final olacak onu poz grev.

CGI Movie Enchantix
Kayıp Krallığın Sırrı görüldüğü gibi Bloom'un CGI Movie Enchantix, on altı saniye sürer.
İlk olarak, Bloom'un sağ gözü kamera yakınlaştırır ve ateşten bir top bir kalbin içine kendini şekillendiriyor. Sonra, yangın dize zıplatacak bir ışık flaş, kalp onu peri tozu kolye olur ve Bloom onu ​​Enchantix kıyafeti hayata ile görünür. Büyük Dragon yüz görünür ve kükremeleri sonra, Bloom kaybolur. Son olarak, bir ışık, sarıyor flaş yeniden görünür Bloom ve onun terbiye ismini bağırıyor, poz varsayar.

Fairy Dust
Bloom'un peri tozu yirmi bir saniye sürer.
Ana kalp ana flakon dışına çıkan ve arazi üzerinde beş küçük kalpleri. Kalp her zaman yanıp söner. Beşinci kalp toprakları gibi, ana kalp küçük pembe kalpler bir sel kaybolur. Mavi kalp şeklinde stoper çıkıyor. Orada bir ışık yanıp sönüyor, ve Bloom, başka bir kalp üstünde bir kalp onu işareti görünür ve çizer.

Believix
Bloom'un Believix otuz dört saniye sürer.
Birincisi, o kadar bir yandan yükseltir. Alttan yanan ateş ve yangın omzuna form bir eldiven iniyor. Aynı altın bir kalp ile bir arada tutulan iki kez etrafında o Fırtınası sırasında saçları örgü kendisi, daha sonra, diğer taraftan olur. Orada bir flaş ve onun göz farı belirir. O döner ve biz onun kalça etrafında ateşten bir ******* şeklindeki bobin eteği formları bir siluet. Işık ışınlarını diğerine flaş ve onun kanatları formu vardır. O ona son kalça ve diğer dışa doğru uzanan bir el ile poz grev olarak o döner ve araziler, ve onun etrafında bir ******* rüzgarlar sonra, ön çalışır.

Sophix
Bloom'un Sophix dönüşüm on yedi saniye sürer.
Önce pembe bir çiçek açar. Bu kaybolur, yüzüne hangi uzaklaştırır. O ona yumruk ve altın parıldıyor bir sel çıkıyor kapatır. Bir flaş vardır ve o giyinik olduğunu göstermiştir ve o onun son ayaklarını ve kollarını her iki tarafta birlikte poz grev sonra onu kanatları ışık ışınlarını oluşturur.

Lovix
Bloom'un Lovix dönüşüm ondört saniye sürer.
Bloom karla çevrili görünür. Birincisi, o bir kez sarıyor ve bir poz grev. Sonra, o ileriye doğru uçar ve beyaz bir flaş vardır. Sonunda, o ters yönde etrafına sarıyor, giyinik ve onun nihai dışında elleri ve ayakları ile poz grev.

CGI Film Believix
Bloom'un Sihirli Macera görüldüğü gibi CGI film Believix, yirmi beş saniye sürer.
İlk olarak, elinin parmakları kıpır kıpır, ekranda belirir. Onu parmaksız eldivenler bir diğer görünürken claps ellerini, sonra yanık iken O etrafında elini sarıyor. Küçük bir ******* onu alt gövde etrafında dolanıyor ve eteği oluşturur. Eteği yay, sonra tek tek görünür. Onu yakar, sonra kamera küçük alevler özetler oluşturmak saçlarını keser. Kamera uzaklaştırır yanma çizmeler göstermek için. Kamera, diğer kızlar kanatları görünümüne Bloom sinekler görünen gösterir ve onu kanatları görünür, elinde bir ateş topu yakalar sonra.

Speedix, Zoomix ve Tracix
Ayrıca Bloom'un Speedix, Zoomix ve Tracix hakkında her son 25 saniye.
İlk olarak, Bloom kanat çağırmak için ellerini koyar. Speedix, Zoomix ve Tracix kanatlarını tek tek ekran görünür ve bırakın. Bloom kanatları daire onun gibi poz grev. Orada bir flash, ve diğerleri uçup o, bir yandan sopa ve ya Speeix Zoomix, ya da Tracix kanatları durur. Bloom poz grev ve parıldıyor onu geri doğru gitmek. Orada başka bir flaş ve Bloom kanatlarının her set için pozlar farklı grevler.
4 yorum sonra 2 kişi daha
Avatar utente
agbsun
 
Messaggi: 9498
Iscritto il: dom giu 20, 2010 12:13 pm

Re: arakadaşlar winx karekterleri bilgi

Messaggioda agbsun » gio set 15, 2011 2:59 pm

hadi diğerleriininkini merak emiomusunuz roxy bile varr
Avatar utente
agbsun
 
Messaggi: 9498
Iscritto il: dom giu 20, 2010 12:13 pm

Re: arakadaşlar winx karekterleri bilgi

Messaggioda CandyGirlBloom » gio set 15, 2011 3:04 pm

Paylaşım için teşekkürler ... /flowerpower/ :D
Avatar utente
CandyGirlBloom
 
Messaggi: 15610
Iscritto il: dom ago 14, 2011 7:44 pm
Località: ♥Tr FORUM♥

Re: arakadaşlar winx karekterleri bilgi

Messaggioda agbsun » gio set 15, 2011 3:09 pm

herkes yorum yaparken kimni sevdiini sölesin ona göre karekterleri koyarım sapol yorum yaptığın için biraz uzun ama en iyisi için
Avatar utente
agbsun
 
Messaggi: 9498
Iscritto il: dom giu 20, 2010 12:13 pm

Re: arakadaşlar winx karekterleri bilgi

Messaggioda CandyGirlBloom » gio set 15, 2011 3:10 pm

En sevdiğim winx karakteri bloom (:
Avatar utente
CandyGirlBloom
 
Messaggi: 15610
Iscritto il: dom ago 14, 2011 7:44 pm
Località: ♥Tr FORUM♥

Re: arakadaşlar winx karekterleri bilgi

Messaggioda agbsun » gio set 15, 2011 3:11 pm

o zaman bence bloom u okumalsın ;)
Avatar utente
agbsun
 
Messaggi: 9498
Iscritto il: dom giu 20, 2010 12:13 pm

Re: arakadaşlar winx karekterleri bilgi

Messaggioda agbsun » gio set 15, 2011 3:12 pm

biraz anlamsız ama google kötü çevrio :D
Avatar utente
agbsun
 
Messaggi: 9498
Iscritto il: dom giu 20, 2010 12:13 pm

Re: arakadaşlar winx karekterleri bilgi

Messaggioda CandyGirlBloom » gio set 15, 2011 3:12 pm

Okudum zaten (:
Avatar utente
CandyGirlBloom
 
Messaggi: 15610
Iscritto il: dom ago 14, 2011 7:44 pm
Località: ♥Tr FORUM♥

Re: arakadaşlar winx karekterleri bilgi

Messaggioda agbsun » gio set 15, 2011 3:20 pm

naolur gelin :cry:
Avatar utente
agbsun
 
Messaggi: 9498
Iscritto il: dom giu 20, 2010 12:13 pm

Re: arakadaşlar winx karekterleri bilgi

Messaggioda CandyGirlBloom » gio set 15, 2011 3:21 pm

Zamanla gelirler daha başlık açılalı 6 dk oldu :lol: :D
Avatar utente
CandyGirlBloom
 
Messaggi: 15610
Iscritto il: dom ago 14, 2011 7:44 pm
Località: ♥Tr FORUM♥

Prossimo

Torna a Sohbet

Chi c’è in linea

Visitano il forum: Nessuno e 3 ospiti