Melekler Okulu Gelecekte

Burada herhangi birşey hakkında herşeyi konuşabilirsiniz!

Moderatori: TR mods, TR minimods

Re: Melekler Okulu Gelecekte

Messaggioda esra99 » gio ago 19, 2010 1:50 pm

ve rafi kovalamaya başlıyor sonra da raf bir yeri gösteriyor ve tüm öğretmen ve arkadaşları yanına geliyor sonra da irlikte saldırıyorlr öğretmenleri süper prizmaya dönüşün diyor galiba süper prizma daha güçlü bir sihir şeyi galiba ::ehmeh:: sonrada hep birlikte bir prizma yapıyorlar rengarenk bir şey çıkıyor orataya ve reynyaya saldırı yapıyorlar sonra reyna da aşşağı düşüyor ve büyük ve çok fazla öcekler geliyor güneş doğmaya başladığı zmn yer yarılıyor ve böcekler yerin içine düşüyorar ve sevindikleri anda reyna geliyor ve öyle ahtapot gibi olan kollarla onları tutyor ve öyle bitiyor miusa 114 devamı bu muydu ::ehmeh::

Immagine
miusa114 ha scritto:sonra tabloyu almak için savaş oldu ama öğrenciler katılmıyordu sonra reyna size 48 saat veriyorum dünyadan gitmezseniz insanlara zarar veririm diye sonra rafın aklına bir fikir geliyor ve reynaya katılıyor ama gerçekten değil sonra geceleyin reynanın tablo odasının anahtarını alıyor bu sırada tablo odasında reynanın yardımcısıyla karşılaşıyor
esra99

Messaggioda miusa114 » gio ago 19, 2010 1:51 pm

ben bildiğim şekilde devam ediyorum. sonra şehirde gidiyor ref birdne reyna çıkıyor ve saldırıyor sonra melek arkadaşları ve şeytanlar ve profösörler geliyo savaşıyorlar ama zorlu oluyor sonunda pröfösör prizma uçuşu kullanın gibi birşey söylüyor.

Not: bu mesajda dahil devamını italyanca izledim anladım ama konuşmaları pek anlamadığımdan pek doğru anlatamayabilirim.
miusa114

Messaggioda esra99 » gio ago 19, 2010 1:52 pm

işte bende onu anlatmıştım ::ehmeh::
esra99

Messaggioda miusa114 » gio ago 19, 2010 1:52 pm

sonra savaşıyorlar ama reynanın ahtapot gibi kollar çıkarıyor sonra onları yakalayıp güçlerini emiyor ve onlara karşı kullanıyor demin prizma uçuşu yapmayan tek refti bu yüzden onun güçlerini emmemişti ref birden prizma uçuşu yapıyor ve reynayı yeniyor sonra birden herlade güç fazlamı ne gelmiş bayılıyor ve okulda revirde yatarken çıkıyor
miusa114

Messaggioda esra99 » gio ago 19, 2010 1:53 pm

esra99 ha scritto:ve rafi kovalamaya başlıyor sonra da raf bir yeri gösteriyor ve tüm öğretmen ve arkadaşları yanına geliyor sonra da irlikte saldırıyorlr öğretmenleri süper prizmaya dönüşün diyor galiba süper prizma daha güçlü bir sihir şeyi galiba ::ehmeh:: sonrada hep birlikte bir prizma yapıyorlar rengarenk bir şey çıkıyor orataya ve reynyaya saldırı yapıyorlar sonra reyna da aşşağı düşüyor ve büyük ve çok fazla öcekler geliyor güneş doğmaya başladığı zmn yer yarılıyor ve böcekler yerin içine düşüyorar ve sevindikleri anda reyna geliyor ve öyle ahtapot gibi olan kollarla onları tutyor ve öyle bitiyor miusa 114 devamı bu muydu ::ehmeh::

Immagine
miusa114 ha scritto:sonra tabloyu almak için savaş oldu ama öğrenciler katılmıyordu sonra reyna size 48 saat veriyorum dünyadan gitmezseniz insanlara zarar veririm diye sonra rafın aklına bir fikir geliyor ve reynaya katılıyor ama gerçekten değil sonra geceleyin reynanın tablo odasının anahtarını alıyor bu sırada tablo odasında reynanın yardımcısıyla karşılaşıyor

işte bu :roll:
esra99

Messaggioda miusa114 » gio ago 19, 2010 1:55 pm

sadece ben yazmıştım tam göndere bastım o sen göndermişsin o yüzdne yeniden bende gönderdim.

Devam: sonra bavulunu alıyor ve şehre gidiyor orada sülfürle karşılaşıyor ve birşeyler konuşuyorlar
miusa114

Messaggioda miusa114 » gio ago 19, 2010 1:56 pm

sonra başka bir odada cam bir yerin içinde rafın annesi yatıyor arkadan konuşmalar geliyor

ben bu kadar biliyorum
miusa114

Messaggioda miusa114 » gio ago 19, 2010 1:59 pm

bu arada reynada bir kürenin içine hapsediliyor
miusa114

Messaggioda esra99 » gio ago 19, 2010 2:00 pm

hımmm iyi /houra//
Immagine
esra99

Messaggioda miusa114 » gio ago 19, 2010 2:01 pm

bella sedef hani şu 2. bölümde mi ne konuşan oyuncak ayı rüyası gerçek oluyor dedi o bölüm nerede biliyor musun
miusa114

PrecedenteProssimo

Torna a Sohbet